Rekomendacje

Kancelaria Hunek i Wspólnicy

Kancelaria Hunek i Wspólnicy Sp. k. została utworzona w sierpniu 2018 r. przez zespół prawników od lat działających pod kierunkiem Adwokata Dominika Hunka w ramach Spółki Lis i Partnerzy Sp. p.

Rekomendacje

 

1546958545.jpg

Współpraca z adwokatem Dominikiem Hunkiem to przyjemność wysokiego poziomu merytorycznego, szczegółowej analizy zagadnienia, wachlarza proponowanych rozwiązań i skutecznego prowadzenia sprawy. Z przekonaniem rekomenduję tę współpracę.

Tadeusz Krupiński
Wiceprezes Zarządu Dyrektor Generalny

1547109497.jpg

Działając w imieniu Instytutu Pamięci Narodowej - KŚZpNP Oddział we Wrocławiu, rekomenduję Kancelarię Hunek i Wspólnicy spółka komandytowa, jako godnego polecenia partnera. Podczas dotychczasowej współpracy, Zespół Kancelarii kierowany przez adwokata Dominika Hunka, zapewniał obsługę prawną w szerokim zakresie. Usługi świadczone przez Kancelarię charakteryzuje kompleksowe i bardzo profesjonalne podejście do realizowanych zadań oraz należyta staranność i skrupulatność oraz wysoki poziom merytoryczny pracowników. Rzetelność, dociekliwość i skrupulatność oraz duże zaangażowanie na wszystkich etapach prac, przyczyniły się w znacznym stopniu do prawidłowego przeprowadzenia wielu przedsięwzięć wymagających odpowiedniej ochrony prawnej. Nasza współpraca z Kancelarią pozwoliła na przeprowadzenie z sukcesem wielu trudnych przedsięwzięć i zawsze układała się pomyślnie. Dotychczasowe doświadczenia ze współpracy z Kancelarią upoważniają mnie do zarekomendowania Kancelarii Hunek i Wspólnicy, jako solidnego partnera, świadczącego usługi na niezmiennie w pełni profesjonalnym poziomie.

dr Katarzyna Pawlak-Weiss
Zastępca Dyrektora Oddziału Insytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu pobierz referencje

1547209508.png

Kancelaria Hunek i Wspólnicy Sp.k. jest solidnym i godnym polecenia partnerem, świadczącym swoje usługi w sposób rzetelny i kompleksowy. Usługi świadczone przez kancelarię cechuje najwyższa staranność, a podejmowane czynności wykonywane są terminowo i profesjonalnie.

Anna Żabska
Prezes zarządu / CEO Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o.

Z porad adwokata Dominika Hunka z Wrocławia mam przyjemność korzystać od kilku lat. Współpraca z prawnikami zespołu mec. Hunka firmy zaowocowała wieloma praktycznymi rozwiązaniami, które doskonale sprawdziły się na płaszczyźnie postępowań: cywilnych, rodzinnych, pracowniczych, czy administracyjnych. Kancelarię charakteryzuje rzetelność i profesjonalizm. Współpracę z Kancelarią Hunek polecam wszystkim podmiotom prywatnym i prawnym, którym zależy na sprawnym poruszaniu się w złożonych meandrach prawa.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Ewa Suchora-Natkaniec Z-ca Prezesa ds. Finansowo-Administracyjnych

1547799732.png

Mecenas Dominik Hunek od wielu lat współpracuje z Wrocławskim Parkiem Technologicznym. Został nam polecony jako wybitny specjalista w zakresie między innymi prawa energetycznego. Opinię tę mogliśmy potwierdzić obserwując z jaką energią, kompetencją i skutecznością reprezentował nas na sali sądowej, mimo skomplikowanej materii sprawy rozstrzygnięcie było całkowicie nas satysfakcjonujące. Z usług Kancelarii Mecenasa Hunka korzystamy do dzisiaj. Na podkreślenie zasługują nie tylko kompetencje Pana Mecenasa ale również jego zawodowa rzetelność .

Marek Winkowski
Wiceprezes Zarządu, Wrocławski Park Technologiczny S.A.

1547804865.png

Zdecydowanie polecam Kancelarię mec. Dominika Hunka. Wykonał dla nas prawny audyt w firmie, co pozwoliło nam na pracę bez obaw. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie, merytorycznie. Dziękujemy

Marta Ossowska
Klinika Stomatologiczna Dentarama

1547804310.jpg

„Adwokat Dominik Hunek i jego Zespół świadczy usługi prawne spółce Deiter Sp. z o. o. od wielu lat, prowadząc zarówno kompleksowe doradztwo, jak i procesy sądowe. Z prawdziwą satysfakcją polecam Kancelarię Hunek i Wspólnicy i jej prawników, jako niezwykle rzetelną i skuteczną.”

Jurgen Deiter
Prezes, DEITER Sp. z o.o.

Niniejszym pragnę przedstawić jak najlepszą rekomendację dla Pana Mecenasa Dominika Hunka i dla Zespołu jego Kancelarii jako wiarygodnych, profesjonalnych i efektywnych od wielu lat Partnerów w prowadzonym przez mnie biznesie.

Dr Tomasz Szczepański
Dyrektor Generalny Klinika Golden Care

Z własnego doświadczenia mogę polecić Mecenasa Hunka i Jego Zespół do szerokiego grona zagadnień. Profesjonalizm idzie w parze z elastycznością i zrozumieniem potrzeb Klienta, co skutkuje pozytywnym efektem końcowym prowadzonych spraw.

Błażej Kuliński
Dyrektor Operacyjny – Członek Zarządu TORF CORPORATION Sp. z.o.o

Nasza firma współpracuje z Mecenasem Dominkiem Hunkiem od 2004 roku. Już w czasie pierwszego z Nim spotkania zyskaliśmy pewność, że spotkaliśmy profesjonalistę jakiego potrzebuje każda rozwijająca się firma. Kilkanaście lat współpracy udowodniło, że możemy w każdej chwili liczyć na kompetentne wsparcie Pana Mecenasa zarówno w kwestiach związanych z prawem, jak również we wszelkich innych sprawach dot. zamierzeń kontraktowych i inwestycyjnych naszej firmy. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Kancelarię Pana Mecenasa Dominika Hunka.

Adam Politowski
Prezes Zarządu PPW ENERGOSTER sp. z o.o.

Operators
Rozwodnik
Benefit Prawny
LegalOperator