O nas

Kancelaria Hunek i Wspólnicy

Kancelaria Hunek i Wspólnicy Sp. k. została utworzona w sierpniu 2018 r. przez zespół prawników od lat działających pod kierunkiem Adwokata Dominika Hunka w ramach Spółki Lis i Partnerzy Sp. p.

O nas

Kancelaria Hunek i Wspólnicy Sp. k. została utworzona w sierpniu 2018 r. przez zespół prawników od lat działających pod kierunkiem Adwokata Dominika Hunka w ramach Spółki Lis i Partnerzy Sp. p. Naszą ambicją jest kompleksowe podejście do problemów stawianych przez Klientów i udostępnianie rozwiązań opartych na aktualnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu. Jesteśmy częścią organizacji doradczej OPERATORS dzięki czemu pracujemy w ramach interdyscyplinarnych zespołów ekspertów różnych dziedzin, stale poszerzając warsztat pracy i możliwości operacyjne.

„Dobry prawnik – doradca, procesualista, musi rozumieć biznes podmiotu dla którego pracuje, ponieważ tylko wówczas będzie w stanie zaproponować rozwiązanie, strategię działania, które będą efektywne, a nie jedynie zgodne z prawem. Dynamika zjawisk rynkowych, w szczególności relacji pomiędzy uczestnikami rynku, wymaga od prawników podejścia bardziej złożonego, uwzględniającego o wiele więcej aspektów aniżeli tylko zagadnienia procesu sądowego czy kontraktu. Wszyscy moi prawnicy mają obowiązek zawodowej ciekawości, zarówno w ujęciu ściśle prawniczym, jak również wyrażającej się w ciągłym poszukiwaniu instrumentów służących uzyskaniu biznesowej efektywności dla Klienta.”

 

Adwokat Dominik Hunek

Operators
Rozwodnik
Benefit Prawny
LegalOperator